Zloty


VIII Zlot Wilkasy 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Martyna Borzewska   
wtorek, 26 kwietnia 2011 09:26

Już po raz ósmy na corocznym Zlocie Mitsumaniaków spotkali się miłośnicy samochodów marki Mitsubishi. Spotkanie odbyło się w w ostatni weekend sierpnia na terenie wioski turystycznej w mazurskich Wilkasach(k/Giżycka).

Do uczestnictwa w zlocie zgłosiło się  ponad 350 członków klubu wraz z rodzinami, którzy przybyli tam niemal 200 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. W programie spotkania znalazło się wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klubowiczów. Nie ufając kapryśnej pogodzie organizatorzy przygotowali nawet 2 scenariusze - na wypadek słonecznej i deszczowej aury.

 

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2013 08:15
Więcej…
 
VII Zlot Beskidy 2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Grochowski   
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 15:34

VII Ogólnopolski Zlot MitsuManiaków już za nami.

W ostatni weekend sierpnia 2009 r. nad malowniczym Jeziorem Żywieckim odbył się VII zlot miłośników marki Mitsubishi zrzeszonych w Klubie MitsuManiaki. Zlot, który odbył się na 3 ośrodkach wypoczynkowych w miejscowościach Tresna i Zarzecze zgromadził blisko 200 samochodów spod znaku trzech diamentów oraz ok. 500 uczestników.

3-dniowa impreza obfitowała w szereg atrakcji i była dla zlotowiczów okazją do kolejnego spotkania w gronie miłośników jednej marki. Zlot rozpoczął się w piątek 28 sierpnia. Dzień ten był określony jako nieoficjalne rozpoczęcie zlotu. Pierwsze zlotowe atrakcje odbyły się na stanowisku Japan Motors. Oprócz ekspozycji całej gamy oferowanych aktualnie modeli Mitsubishi, przygotowaliśmy dla zlotowiczów nie lada gratkę – możliwość bezpłatnej diagnostyki komputerowej swoich samochodów. Badanie przeprowadzali specjaliści z serwisu Japan Motors, wykorzystując w tym celu urządzenie diagnostyczne MUT.

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2013 08:16
Więcej…
 
VI zlot Mitsumaniaków Grudziądz 2008 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Grochowski   
sobota, 16 kwietnia 2011 08:47

VI Zlot Mitsumaniaków, wielbicieli aut spod znaku Trzech Diamentów odbył się  w  dniach 29-31 sierpnia w Grudziądzu, na terenie największego miasteczka  westernowego  w Polsce - Kansas City. Organizatorzy zgromadzili rekordowąliczbę  członków klubu wraz z  rodzinami, dla których zorganizowano wiele atrakcji  zarówno dla dorosłych jak i  najmłodszych klubowiczów. W trakcie sierpniowego    spotkania odbyło się fantastyczne  spotkanie przy ognisku integracyjnym, były  dyskoteki, koncerty, konkursy, konkurencje  sprawnościowe, niespodzianki,  prezentacje - nie tylko motoryzacyjne, mistrzostwa piłki  kopanej Mitsumaniaków,  strzelanie do celu, atrakcje dla dzieci: zoo, trampoliny, piramida  meksykańska,  quady, autodrom i wiele innych.

 

 

Poprawiony: czwartek, 17 stycznia 2013 08:18
Więcej…
 
III zlot w Grudziądzu PDF Drukuj Email

W weekend z 27 na 28 sierpnia 2005 r. odbył się III Zlot Mitsumaniaków, na który przybyło niemal 200 entuzjastów aut marki Mitsubishi. To największe jak do tej pory spotkanie wielbicieli tej marki w Polsce. Uczestnicy zlotu dumnie prezentowali prawie 70 samochodów, wśród których pojawiły się takie perełki, jak Mitsubishi Sapporo 88, Mitsubishi Galant '91 w amerykańskiej wersji, Mitsubishi 3000 GT, Mitsubishi Eclipse, Lancer 1300 przerobiony na Mitsubishi Lancera Evolution V, Mitsubishi Colt '86, Carisma 99 po tuningu, Mitsubishi Pajero '96 oraz Mitsubishi Galant '91. Do Grudziądza tłumnie przybyli również właściciele obecnie oferowanych modeli Mitsubishi: Colt, Lancer, Space Star, a także Grandis, Outlander, Pajero i L200. Honorowym gościem spotkania był najsłynniejszy polski pilot rajdowy Maciej Wisławski.

 

Więcej…
 
IV zlot w Białymstoku PDF Drukuj Email
Wpisany przez pamar   
środa, 06 kwietnia 2011 12:10

IV zlot w Białymstoku z Maciejem Wisławskim.

26-27 sierpnia 2006r Oficjalny klub fanów samochodów marki Mitsubishi zorganizował już czwarty ogólnopolski zlot. Tym razem właściciele i entuzjaści aut spod znaku trzech diamentów spotkali się w dniach 26-27 sierpnia 2006 r. w Białymstoku. Gościem specjalnym zlotu był wiceprezes zarządu MMC Car Poland, Tsumutoku Yamada oraz pilot rajdowy i honorowy mitsumaniak Maciej Wisławski Oficjalna część zlotu odbyła się w sobotę 26 sierpnia, a miejscem spotkania to klub „Krąg" przy ul. Wierzbowej 6. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Wśród nich znalazło się miejsce na liczne rozrywki związane nie tylko z motoryzacją, między innymi klubowe mistrzostwa Polski w piłce nożnej. Nie zabrakło oczywiście standardowych punktów programu takich jak wybór najładniejszego auta zlotu i rozmaitych motoryzacyjnych konkursów. Fani wyścigów mogli wziąć udział w mistrzostwach Polski w jeździe gokartami. Dzięki temu, że imprezę objęło patronatem MMC Car Poland oraz białostocki dealer Mitsubishi – Grafix, na miejscu można było obejrzeć całą gamę aktualnie dostępnych modeli Mitsubishi. 

 

 

Linki do zdjęć:

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album45

Poprawiony: piątek, 10 czerwca 2011 15:04
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3