Zlot Mitsumaniaków za:

Wybierz skórkę:
Zloty
VI zlot Mitsumaniaków Grudziądz 2008 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Grochowski   
sobota, 16 kwietnia 2011 08:47

VI Zlot Mitsumaniaków, wielbicieli aut spod znaku Trzech Diamentów odbył się  w  dniach 29-31 sierpnia w Grudziądzu, na terenie największego miasteczka  westernowego  w Polsce - Kansas City. Organizatorzy zgromadzili rekordowąliczbę  członków klubu wraz z  rodzinami, dla których zorganizowano wiele atrakcji  zarówno dla dorosłych jak i  najmłodszych klubowiczów. W trakcie sierpniowego    spotkania odbyło się fantastyczne  spotkanie przy ognisku integracyjnym, były  dyskoteki, koncerty, konkursy, konkurencje  sprawnościowe, niespodzianki,  prezentacje - nie tylko motoryzacyjne, mistrzostwa piłki  kopanej Mitsumaniaków,  strzelanie do celu, atrakcje dla dzieci: zoo, trampoliny, piramida  meksykańska,  quady, autodrom i wiele innych.

 

 

Więcej…
 
V zlot w Strykowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Igi   
wtorek, 28 sierpnia 2007 12:07

Przejazd kolumny Mitsubishi W ubiegły weekend odbył się w Łodzi zlot sympatyków samochodów spod znaku Trzech  Diamentów. Liczba uczestników zlotów Mitsumaniaków rośnie z roku na rok – podczas  ostatniej imprezy liczne atrakcje i perspektywa spotkania przyjaciół z całej Polski zwabiły  ponad 350 osób. W programie spotkania, oprócz gier, konkursów, zabaw i paintballowej  wojny po raz pierwszy znalazł się ciekawy tor do jazdy w terenie, szkoła bezpiecznej  jazdy oraz imponujący pokaz sztucznych ogni. Kulminacyjnym punktem programu był  przejazd przez Łódź kolumny 150 aut marki Mitsubishi w asyście policji.

 

Więcej…
 
IV zlot w Białymstoku PDF Drukuj Email
Wpisany przez pamar   
środa, 06 kwietnia 2011 12:10

IV zlot w Białymstoku z Maciejem Wisławskim.

26-27 sierpnia 2006r Oficjalny klub fanów samochodów marki Mitsubishi zorganizował już czwarty ogólnopolski zlot. Tym razem właściciele i entuzjaści aut spod znaku trzech diamentów spotkali się w dniach 26-27 sierpnia 2006 r. w Białymstoku. Gościem specjalnym zlotu był wiceprezes zarządu MMC Car Poland, Tsumutoku Yamada oraz pilot rajdowy i honorowy mitsumaniak Maciej Wisławski Oficjalna część zlotu odbyła się w sobotę 26 sierpnia, a miejscem spotkania to klub „Krąg" przy ul. Wierzbowej 6. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Wśród nich znalazło się miejsce na liczne rozrywki związane nie tylko z motoryzacją, między innymi klubowe mistrzostwa Polski w piłce nożnej. Nie zabrakło oczywiście standardowych punktów programu takich jak wybór najładniejszego auta zlotu i rozmaitych motoryzacyjnych konkursów. Fani wyścigów mogli wziąć udział w mistrzostwach Polski w jeździe gokartami. Dzięki temu, że imprezę objęło patronatem MMC Car Poland oraz białostocki dealer Mitsubishi – Grafix, na miejscu można było obejrzeć całą gamę aktualnie dostępnych modeli Mitsubishi. 

 

 

Linki do zdjęć:

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album45

 
III zlot w Grudziądzu PDF Drukuj Email

W weekend z 27 na 28 sierpnia 2005 r. odbył się III Zlot Mitsumaniaków, na który przybyło niemal 200 entuzjastów aut marki Mitsubishi. To największe jak do tej pory spotkanie wielbicieli tej marki w Polsce. Uczestnicy zlotu dumnie prezentowali prawie 70 samochodów, wśród których pojawiły się takie perełki, jak Mitsubishi Sapporo 88, Mitsubishi Galant '91 w amerykańskiej wersji, Mitsubishi 3000 GT, Mitsubishi Eclipse, Lancer 1300 przerobiony na Mitsubishi Lancera Evolution V, Mitsubishi Colt '86, Carisma 99 po tuningu, Mitsubishi Pajero '96 oraz Mitsubishi Galant '91. Do Grudziądza tłumnie przybyli również właściciele obecnie oferowanych modeli Mitsubishi: Colt, Lancer, Space Star, a także Grandis, Outlander, Pajero i L200. Honorowym gościem spotkania był najsłynniejszy polski pilot rajdowy Maciej Wisławski.

 

Więcej…
 
II Nieoficjalny Zlot Mitsubishi w Grudziądzu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
środa, 01 czerwca 2011 15:59

W niecałe 2 miesiące po 1 Zlocie odbył się drugi nieoficjalny Zlot Miłośników Mitsubishi nazwany również "Wściekły Misiek".

Zlot ten odbył się w dniach 14-15 sierpnia 2004r., organizowany był również przez Patryka Schultz (Firebee) na forum Mitsubishi Klub Polska jako nieoficjalny Zlot.

Na Zlot przybyło ok. 30 osób co już było sporym osiągnięciem:) Był to kolejny bardzo przyjemny i rodzinny Zlot.Ten Zlot zaraził już na tyle organizatora pasją Mitsubishi, że w kwietniu 2005 roku powstał Oficjalny Klub Mitsubishi "MitsuManiaki" :)

Jacy my byliśmy młodzi... :)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3