Assistance PDF Drukuj Email

Assistance

Ideą przyświecającą założeniu Assistance było to, żeby każdy z naszych klubowiczów mógł być spokojny, iż w razie awarii samochodu, braku paliwa czy też chociażby chęci spotkania się może liczyć na naszych klubowiczów rozsianych na terenie całej Polski. Jest nas już około 50 osób, rozsianych w 12 z 16 województw.

Przykłady że idea assistance się sprawdza można śledzić na bieżąco na naszym forum. Tam ludzie którzy skorzystali z pomocy lub sami udzielili pomocy dzielą się wrażeniami.

Zapisać się do Assistance może każdy, kto należy do naszego klubu. W tym celu należy przesłać PW do moda Assistance Seichan z numerem klubowicza i koniecznie poprawnym e-mail-em, gdyż na ten e-mail zostanie przesłane zaproszenie do rejestracji

Mapka Assistance znajduje się tutaj


Dla osób bedących w Assistance po zalogowaniu się na naszą stronę pojawi się nowe menu gdzie umieszczony jest spis osób podzielonych na województwa. Można ją w łatwy sposób wydrukować i zabrać ze sobą w podróż.

Mimo wszystko życzę Wam jak najrzadszego korzystania z Assistance, chyba że tylko do celów towarzyskich