Zlot Mitsumaniaków za:

Wybierz skórkę:
III zlot w Grudziądzu PDF Drukuj Email


III Zlot Mitsumaniaków, zorganizowany przez Klub Mitsumaniaków (www.mitsumaniaki.com) rozpoczął się kurtuazyjnym przywitaniem Pana Tetsuya Oda - Dyrektora Generalnego firmy MMC Car Poland, która jest oficjalnym importerem aut Mitsubishi w Polsce. Pan Oda podziękował gościom za przybycie, podkreślając radość z rzadkiej możliwości spotkania z tak wieloma największymi entuzjastami Mitsubishi z całej Polski.

Rolę Mistrza Ceremonii znakomicie pełnił Jacek Łukaszewski z białostockiej stacji Mitsubishi Grafix. Poprowadził on kilka emocjonujących konkursów między innymi "znam swoje auto na wylot", czyli rozpoznawanie części auta z zasłoniętymi oczami, "strong-man" - przeciąganie liną Mitsubishi Colta na czas, pakowanie auta na prezent oraz bujanie jojem i liczenie aut na zlocie na czas.

Honorowy gość zlotu - słynny pilot rajdowy Maciej Wisławski, który wraz z Maciejem Lubiakiem startują Mitsubishi Lancerem Evolution VIII MR w Rajdowych Mistrzostwach Polski - z wrodzoną swadą opowiedział zgromadzonym wiele ciekawych anegdot z rajdowego świata. Autograf "Wiślaka" stał się najcenniejszą zdobyczą dla wszystkich zgromadzonych Mitsumaniaków.

Największe emocje wzbudził konkurs na najpiękniejsze auto zlotu, poprowadzony przez "Wiślaka" wspólnie ze Zbigniewem Karasiem (właścicielem bydgoskiej stacji Mitsubishi Moto Champ) oraz Tomaszem Kaplińskim (szefem działu części zamiennych i akcesoriów MMC Car Poland). W tym konkursie przyznano 3 równorzędne nagrody dla Mitsubishi Lancera 1300 przerobionego na Mitsubishi Lancera Evolution V, który jest własnością "Wolfa", oraz Mitsubishi Carismy 99 po tunningu (właściciel "Arturro") oraz Mitsubishi Sapporo 88 (właściciel "Diamante").

Nie zapomniano także o najmłodszych Mitsumaniakach, na których czekały elektryczne samochodziki, trampolina oraz dmuchany zamek i wiele zabawnych konkursów. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję do wygrania kilkudziesięciu upominków firmy Mitsubishi Motors i Ralliart, ufundowanych przez MMC Car Poland.
Wśród atrakcji nie zabrakło koncertu zespołu Tangram z Bydgoszczy i pokazów tańca break dance.

W sobotni wieczór kolumna aut Mitsubishi pod eskortą pojazdów policji przejechała nad jezioro Rudnickie, gdzie zorganizowano ognisko z konkursem karaoke i koncertem zespołu Tangram. Pożegnalna kolumna aut Mitsubishi opuściła Grudziądz w niedzielne popołudnie po odpoczynku na plaży, gdzie organizatorzy oddali do dyspozycji uczestników rowery wodne i kajaki.

Linki do zdjęć:

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album03

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album05

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/III-Zlot-mitsumaniakow

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/III-ZLOT-MITSUMANIAK%D3W-GRUDZI%A1DZ-27-28-SIE-2005-BY-EFA%21

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album04

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/III-ZLOT-MITSUMANIAK%D3W-GRUDZI%A1DZ-27-28-SIE-2005-BY-LUCJANS

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album07

http://www.3xl.in.lublin.pl/galeria/album23