Otwarcie sezonu spotów PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
piątek, 06 kwietnia 2012 00:13

Trochę się zbieraliśmy z tym otwarciem sezonu, co nie oznacza, że zasypywaliśmy gruszki w popiele - od początku roku mieliśmy już spot noworoczny, spot wyjazdowy w Wierchomli i wypad na gokarty na Śląsk. Więc jakby nie liczyć to już nasze 4 rande vous w tym roku.


No, ale czym innym jest bujać się po górach, czy ścigać na kartach, a czym innym spotkać na swoim terenie. Dlatego, jak tylko wiosna pojawiła się za oknem, zjechaliśmy się tradycyjnie do „Konia”.


Miśki co prawda jeszcze nie do końca przebudzone – a przynajmniej umyte – po zimie, ale stawiły się ochoczo i tak na miejscu zjawiło się 12 wozów (5 Galantów, 3 Lancery, 1 Carisma, 1 Mirage, 1 Hyundai i 1 Mazda), w których przyjechało razem 19 osób.

 

 

Oczywiście, poza częścią obowiązkową związaną z podziwianiem Diamentów – zwłaszcza nowego nabytku Mystka czyli czarnego Miraga, którego widać na zdjęciach – rozmowami o modyfikacjach, obcierkach, spalaniu i wszelkiego innego rodzaju rzeczach; były nie mniej ważne pogaduchy przy jedzeniu.

 

A jako, że w najbliższym czasie w Małopolsce będzie się sporo działo, to uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, że mówiliśmy o gokartach, które mają się odbyć już w ten czwartek – a na których będziemy mieli gości ze Śląska (więcej informacji tu) – i o planowanym na czerwiec spocie Polski południowej (więcej info i zapisy na forum).

 

 

 


 

 

 

Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2012 00:27