Sto lat, sto lat żyjmy żyjmy sobie :D. PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
środa, 21 września 2011 01:45

 

Tort rocznicowyTo był wyjątkowy spot.

 

I to nie tylko dlatego, że odbywał się dokładnie w 5 lat po pierwszym spotkaniu MitsuManiaków w naszym regionie. I nie dlatego, że rene74 upiekła na tą okazję specjalnego torta. Ani nawet dlatego, że tort ten był przyozdobiony resorakiem Lancer Evo VIII :J.

 

Powodem nie była też spontaniczna jego organizacja czy ilość Miśków i samochodów innych marek na nim zebranych. Ani wreszcie nawet ilość osób, które się na nim pojawiły.

nasze miśki

 

Tym co stanowiło o jego wyjątkowości, odmienności to fakt, że był to nasz najbardziej rodzinny spot jak do tej pory . Wystarczy powiedzieć, że prawie wszyscy zebrani pojawili się z żonami, narzeczonymi bądź wybrankami swojego serca. A żeby było jeszcze rodzinniej czterech z nas przyjechało wraz z pociechami i w ten sposób dzieci było prawie tyle co wszystkich uczestników na pierwszym spocie. Co ciekawe najstarsze z nich jest akurat rówieśnikiem regionu.

 


nasze miśki

Co cieszy szczególnie, na spotkaniu zjawił się przekrój wszystkich pokoleń MitsuManiaków od tych najstarszych stażem, po takich, którzy w klubie bawią zaledwie kilka miesięcy. Pojawił się nawet jeden z Ojców Założycieli, który był uczestnikiem pierwszego spotu.


Nie obyło się też bez miłych spotkań. W trakcie sesji zdjęciowej fundowanej Miśkom – w której brali udział oczywiście faceci, podczas gdy panie i dzieci zostały w oberży racząc się jadłem i napojami – dołączył do nas jeden z naszych, który nie mógł się  co prawda zjawić na samym spotkaniu, ale przejeżdżając akurat obok zatrzymał się by zamienić parę słów.

więcej miśków

 

Ze względu na dużą ilość małych dzieci spotkanie skończyło się tym razem dość szybko, ale nic straconego, gdyż odbijemy to sobie dwudniowym świętowaniem podczas najbliższego zlotu, który będzie miał miejsce na Orawie już za miesiąc.


Więcej szczegółów już wkrótce.

 

 

Zdjęcia: Jackall i MrV

 

 

jeszcze więcej miśków


miśki z innej perspektywy

 

 

 

 

 

 

 

 

Tort był smaczny.MitsuManiaki małopolska

Poprawiony: środa, 28 września 2011 20:35