Zlot Mitsumaniaków za:

Wybierz skórkę:
Informacje
Oficjalny Klub Mitsubishi w Polsce - "Mitsumaniaki" to projekt Miłośników Mitsubishi, który ma za zadanie łączyć, informować, pomagać...

Mitsumaniaki stworzone zostały dla wszystkich ludzi - posiadających auta marki Mitsubishi, choć nie jest to konieczne. Wystarczy, że są maniakami Mitsubishi. Chcielibyśmy również, aby ludzie którzy chcą kupić auta tej marki, znaleźli tu wiele informacji na temat wszystkich dostępnych modeli, dowiedzieli się o plusach i minusach tej marki.

Założycielami naszego klubu są czterej panowie: Patryk Schultz z Grudziądza, Bartosz Świderski i Hubert Ciuruś z Warszawy oraz białostocki dealer samochodów marki Mitsubishi Jacek Łukaszewski (zwanych dalej Założycielami)

Za datę powstania naszego klubu przyjęliśmy dzień 25 kwietnia 2005 roku. Honorowymi członkami naszego klubu są mistrz europy w rajdach samochodowych Maciej Wisławski oraz kierowca rajdowy Mariusz Stec. W przeciągu 4 miesięcy naszego istnienia uzyskaliśmy statut oficjalnego klubu Mitsubishi.
Jednym z projektów naszego Klubu jest Mitsumaniaki Assistance. Jadąc na urlop członkowie klubu zabierają numery telefonów klubowiczów z danego regionu, którzy w razie wypadku lub awarii auta gotowi są nieść pomoc. W niedalekiej przyszłości jest także planowana wersja WAP tej mapki.

 

Zapraszamy również do naszego nowo powstałego Sklepu Mitsumaniaków, za pomocą którego będziecie mogli zakupić wszelkie Mitsumaniakowe Gadżety!!

Mitsumaniaki.com to ludzie - nie Zarząd, Wy jesteście najważniejsi...

W sprawach związanych z Klubem Mitsumaniaków, Sklepem Mitsumaniaków, Reklamą itp. prosimy o kontakt z Firebee (Patryk Schultz) - korzystając z zakładki "Kontakt" bądź PW na naszym forum


W sprawach związanych z forum Mitsumaniaków prosimy o kontakt z Hubeeertem (Hubert Ciuruś) - korzystając z PW na naszym forum
 
 
Informacje znajdujące się na stronach internetowych witryny www.mitsumaniaki.com (www.mitsumaniaki.pl) służą celom wyłącznie informacyjnym i właściciele witryny nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za wykorzystywanie tych informacji w jakiejkolwiek formie. Informacje zamieszczone na stronach witryny w domenie www.mitsumaniaki.com (www.mitsumaniaki.pl) nie stanowią oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów czy usług w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, za wyjątkiem produktów znajdujących się w ofercie Sklepu Mitsumaniaków.

Autorskie prawa majątkowe do wyglądu graficznego witryny www.mitsumaniaki.com (www.mitsumaniaki.pl) przysługują wyłącznie Założycielom. Materiały informacyjne oraz zdjęcia publikowane na stronach witryny z domeny mitsumaniaki.com stanowią przedmiot ochrony prawem autorskim. Kopiowanie w całości lub części, rozpowszechnianie elektroniczne lub w inny sposób a także dodawanie hyperlinków na innych witrynach jest zabronione bez zgody Założycieli

Nazwa "MitsuManiaki" oraz forma graficzna, tj. wpisanie nazwy "MitsuManiaki" określoną czcionką w logo marki Mitsubishi jest chronione prawami autorskimi. Posługiwanie się nazwą i logo "MitsuManiaki", dokonywanie modyfikacji w/w nazwy i loga i posługiwanie się nimi jak własnymi, bez uzyskania zgody Założycieli, pociągnie za sobą odpowiedzialność karną i cywilną osoby naruszającej prawa autorkie, niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Ilekroć w witrynie użyto cytowania lub odsyłaczy do innych stron internetowych, fakt ten jest wyraźnie zaznaczony, co wskazuje na respektowanie praw autorskich osób trzecich. Użyte na witrynie w domenie mitsumaniaki.com znaki towarowe innych podmiotów, stanowią przedmiot ochrony prawnej przysługującej właścicielom praw autorskich lub licencyjnych do danych znaków towarowych.