Zlot Mitsumaniaków za:

Wybierz skórkę:
VIII Zlot Wilkasy 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Martyna Borzewska   
wtorek, 26 kwietnia 2011 09:26

Już po raz ósmy na corocznym Zlocie Mitsumaniaków spotkali się miłośnicy samochodów marki Mitsubishi. Spotkanie odbyło się w w ostatni weekend sierpnia na terenie wioski turystycznej w mazurskich Wilkasach(k/Giżycka).

Do uczestnictwa w zlocie zgłosiło się  ponad 350 członków klubu wraz z rodzinami, którzy przybyli tam niemal 200 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. W programie spotkania znalazło się wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klubowiczów. Nie ufając kapryśnej pogodzie organizatorzy przygotowali nawet 2 scenariusze - na wypadek słonecznej i deszczowej aury.

 

 

W czasie trzydniowej imprezy uczestnicy zlotu  mogli rywalizować w kilkunastu zabawnych i emocjonujących konkurencjach takich, jak konkurs dla mechaników i "prawie-mechaników", parkowanie L200 na kopertę, konkurs wiedzy o Mitsumaniakach, mini-offroad, wyścigi quadami, przeciąganie liny, toczenie opony czy rzut dojazdówką. Nie zabrakło także meczu piłki nożnej i turnieju ping ponga oraz sobotniego ogniska z karaoke. Nagrody dla zwycięzców wręczał osobiście honorowy klubowicz Maciej Wisławski.

Na Zlocie nie zabrakło opieki i konkursów z nagrodami dla najmłodszych uczestników.

Patronami VII Ogólnopolskiego Zlotu Mitsumaniaków były: firmy Japan Motors, Grafix, polski oddział Mitsubishi Motors, Santander Bank, a relacji z imprezy można było wysłuchać na antenie radia Planeta FM.