Zlot Mitsumaniaków za:

Wybierz skórkę:
MitsuManiaki Dzieciom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Firebee   
poniedziałek, 05 maja 2008 13:02

 

Witajcie!

Założeniem Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest wspólna nasza pomoc w spełnianiu marzeń (oczywiście tych możliwych do spełnienia...) dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką Hospicjów na terenie Polski.

Przez spełnianie marzeń rozumiemy np.: Zakup komputera/laptopa, organizowanie udziału w rajdzie/ wejscia do boksów, wizyty ze znanym kierowcą rajdowym, itp itd..

Stroną www Akcji "MitsuManiaki Dzieciom" jest www.mitsumaniakidzieciom.pl (strona w trakcie przygotowania - w tej chwili jest przekierowana na mitsumaniaki.com)

Na naszym forum w dziale "MitsuManiaki Dzieciom" będę Was informował o naszych akcjach i przedstawiał dzieciaki, których marzenia będziemy chcieli spełniać.

Wziąć udział w Akcji będzie można poprzez stronę Akcji, która wkrótce zostanie otwarta (poprzez wpłaty na konto), kupując produkty ze Sklepu Mitsumaniaków (na stronie www.mitsumaniaki.com) oznaczone logiem serca (przykładowo Kalendarz Mitsumaniaków na rok 2012 - z którego 5zł z każdej sztuki zostanie przeznaczone na Akcję Mitsumaniaki Dzieciom) oraz poprzez pomoc w postaci oferowaniu marzeń (np. pisząc - "mam możliwość zorganizować ...).

Na początek zapraszam do wstąpienia do GRUPY MITSUMANIAKI DZIECIOM (zakładka Grupy na górze forum, znajdujemy grupę MITSUMANIAKI DZIECIOM i klikamy chęć dołączenia do grupy).

Będąc w powyższej grupie będziesz informowany mailowo o nowych akcjach i o marzeniach, które będziemy chcieli spełnić.

KONTO DO WPŁAT NA AKCJĘ MITSUMANIAKI DZIECIOM:

Mitsumaniaki Dzieciom
Bank Zachodni WBK
57 1090 1678 0000 0001 1778 0438

Poprawiony: wtorek, 13 grudnia 2011 16:01