Partnerzy

części do Mitsubishi w iParts.pl
Motoryzacja w sieci

Zlot Mitsumaniaków za:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Wybierz skórkę:

Kliknij lubię to!
Oficjalny Klub Mitsubishi - Mitsumaniaki
Otwarcie sezonu spotów PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
piątek, 06 kwietnia 2012 00:13
Więcej…
 
Góralska gościnność PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
czwartek, 27 października 2011 13:59

W zeszły weekend w Lipnicy Wielkiej na Orawie miał miejsce spot małopolskich MitsuManiaków. Na spotkanie przybyło 12 osób z małopolski. Mieliśmy też dwóch miłych gości spoza województwa w osobach moderatora regionu świętokrzyskiego i jego brata.

 

w drodze na spot

Z Krakowa wyjechaliśmy – w sześć Miśków – w sobotę około godziny 15, a na miejscu byliśmy niecałe dwie godziny później. Tam już czekał na nas Rebelias wraz ze swoją Cari. Pod jego przewodnictwem zjechaliśmy z ubitego traktu i udaliśmy się w kierunku wynajętych domków, w drodze do których właściciele Avance'ów żałowali chyba niskiego zawieszenia. Po przebyciu tego off-roadu naszym oczom ukazał się malowniczy widok na Babią Górę, u której podnóża mieliśmy nocować.

 

Krótkie rozdysponowanie osób i bagaży i odśpiewaliśmy chóralne "Sto lat" dla Rebeliasa, którego urodziny były pretekstem do zorganizowania tego zamiejscowego spotkania. Po śpiewach nastąpiło oczywiście wręczenie prezentu, za którego nabycie odpowiadał sveno. Przy okazji dziękujemy wszystkim zaangażowanym w konspirację MitsuManiakom za udzielenie cennych rad na temat tego gdzie i jak w Cari umieścić UKP.

 

MrV pilnuje kiełbasek

Jako, że powoli zaczynało się ściemniać rozpaliliśmy ognisko i usmażyliśmy kiełbaski, które potem oczywiście szybko znalazły swoich amatorów. Okolice Babiej Góry mają jednak to do siebie, że jest tam dość zimno i tak w celu uniknięcia chodu przenieśliśmy zabawę do środka.

 

Za część kulinarną w największym stopniu odpowiadał MrV wraz z Natalią, którzy przygotowali pyszną szarlotkę i sałatkę. Nie obyło się też bez tortu urodzinowego, który jak to już powoli staje się tradycją upiekła rene74, która niestety nie mogła osobiście zjawić się na spocie, ale przesłała go przez męża. Ale i tak największą furorę zrobiły przysmaki regionalne czyli oscypki i korboce przygotowane przez rodzinę Rebeliasa.

 

Ale, że nie tylko zabawą człowiek żyje dlatego też oprócz jedzenia i śmiechów planowaliśmy najbliższe akcje w regionie, a dzięki obecności meydey'a także spotkania międzyregionalne - o czym już wkrótce na forum - tak, że nawet nie spostrzegliśmy jak zrobiło się bardzo późno.

 

mała MMKolejnego ranka po wspólnym śniadaniu meydey – jak okazało się zapalony saper udał się na przeszukiwanie okolicy; Jackall jak zwykle nie rozstawał się z aparatem i fotografował wszystko co się dało; a reszta ekipy wraz z jego żoną i córką oglądała bajki i bawiła się na znajdującej się przy domkach huśtawce – jak zresztą widać na zdjęciu obok, gdzie jedna z cioć zajmuje się dzieckiem.

 

Wyjazd z Orawy nastąpił wczesnym popołudniem.

 

W zgodnej opinii wszystkich zebranych spotkanie zostało uznane za niezwykle udane:


 

Podziękować za super udanego spota” (sveno),

„ten zlot był lepszy od ogólnopolskiego (...) Bardzo dziękuję tym którzy byli a Ci którzy zaniemogli powiem, że mają czego żałować" (Jackall),

spot rewelka" (wojzi),

„było super" (tomek 84),

„Rebelias - WIELKIE dzięki w imieniu swoim i Natalii za taką gościnę!" (MrV),

„dzięki za super impreze, było świetnie" (meydey000).

 

Oto komentarze pojawiające się po zakończeniu spotu.

 

Dlatego też już w jego trakcie postanowiliśmy, że spoty kilkudniowe powinny stać się częścią życia regionu. Najbliższa przyszłość ze względu na uroki zimy to raczej spotkania jednodniowe, ale zamierzamy ruszyć już wiosną. Tak, że wyczekujcie wiadomości.

 

A poniżej kilka zdjęć z trasy i imprezy.


Miśki

Wszystkie zebrane Misie - od razu widać, który model centusiom najbardziej przypadł do gustu.

 


po przyjeździe

Zaraz po przyjeździe było jeszcze zimno, całe szczęście ogrzewanie okazało się bardzo wydajne.

 


gospodarz spotu

Gospodarz spotu, rodowity Orawianin.

 


przed powrotem do domków

Tak dobrze się bawiliśmy, że zapomnieliśmy zrobić zdjęcia przy świetle dziennym.tort

Rebelias zaskoczył nas gościnnością - my dla niego też mieliśmy niespodzianki.

 


cari

Rekiny przeparkowane, więc robimy błyskawiczną fotę. Więcej Cari niż Galów?! To rzadki widok na naszych spotach.

 


huśtawka

Nie tylko dzieci lubią huśtawki Śmiech.Widok na Babią Górę od strony Lipnicy Wielkiej

Orawskie widoki

Orawska przyroda jest niezwykle urokliwa.

 


w drodze do domu

w drodze do domu 2

Przejazd w jedną i drugą stronę powodował duże zainteresowanie mijanych osób - tu zdjęcia ze środka kolumny.

 

Zdjęcia: sveno i Jackall

 
Sto lat, sto lat żyjmy żyjmy sobie :D. PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
środa, 21 września 2011 01:45

 

Tort rocznicowyTo był wyjątkowy spot.

 

I to nie tylko dlatego, że odbywał się dokładnie w 5 lat po pierwszym spotkaniu MitsuManiaków w naszym regionie. I nie dlatego, że rene74 upiekła na tą okazję specjalnego torta. Ani nawet dlatego, że tort ten był przyozdobiony resorakiem Lancer Evo VIII :J.

 

Powodem nie była też spontaniczna jego organizacja czy ilość Miśków i samochodów innych marek na nim zebranych. Ani wreszcie nawet ilość osób, które się na nim pojawiły.

nasze miśki

 

Tym co stanowiło o jego wyjątkowości, odmienności to fakt, że był to nasz najbardziej rodzinny spot jak do tej pory . Wystarczy powiedzieć, że prawie wszyscy zebrani pojawili się z żonami, narzeczonymi bądź wybrankami swojego serca. A żeby było jeszcze rodzinniej czterech z nas przyjechało wraz z pociechami i w ten sposób dzieci było prawie tyle co wszystkich uczestników na pierwszym spocie. Co ciekawe najstarsze z nich jest akurat rówieśnikiem regionu.

 


nasze miśki

Co cieszy szczególnie, na spotkaniu zjawił się przekrój wszystkich pokoleń MitsuManiaków od tych najstarszych stażem, po takich, którzy w klubie bawią zaledwie kilka miesięcy. Pojawił się nawet jeden z Ojców Założycieli, który był uczestnikiem pierwszego spotu.


Nie obyło się też bez miłych spotkań. W trakcie sesji zdjęciowej fundowanej Miśkom – w której brali udział oczywiście faceci, podczas gdy panie i dzieci zostały w oberży racząc się jadłem i napojami – dołączył do nas jeden z naszych, który nie mógł się  co prawda zjawić na samym spotkaniu, ale przejeżdżając akurat obok zatrzymał się by zamienić parę słów.

więcej miśków

 

Ze względu na dużą ilość małych dzieci spotkanie skończyło się tym razem dość szybko, ale nic straconego, gdyż odbijemy to sobie dwudniowym świętowaniem podczas najbliższego zlotu, który będzie miał miejsce na Orawie już za miesiąc.


Więcej szczegółów już wkrótce.

 

 

Zdjęcia: Jackall i MrV

 

 

jeszcze więcej miśków


miśki z innej perspektywy

 

 

 

 

 

 

 

 

Tort był smaczny.MitsuManiaki małopolska

 
Hanysy kontra Centusie PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
czwartek, 05 kwietnia 2012 16:05

Dwa tygodnie temu (22 marca 2012) miało miejsce starcie Hanysów z Centusiami na torze gokartowym w Tychach. Hanysy jak to na nich przystało przyjechali każdy swoim Misiem, natomiast Centusie po swojemu w drogę wybrali się jednym samochodem.

Na torze rywalizacja była tak zacięta, że niektórzy po wszystkim zapomnieli numerów kartów, którymi jechali – choć wygląda na to, że była to pomroczność jasna związana z uzyskanymi przez nich wynikami. Było nie było, wyniki nie zrodziły żadnych animozji i po zakończonej jeździe spotkanie przeniosło się do McDonalda, trasę do którego cześć osób odbyło innymi Miśkami niż te, w których przybyli na tor. Spotkanie zakończyło się około godziny 20 jako, że Centusie musieli jeszcze wracać do Krakowa.

 

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania – niestety nikt nie fotografował zmagań na torze – i wyniki zmagań.

 

 

Najlepszy Czas

1. Jogurt 31.243
2. Martinos 31.518
3. Pitbu77 31.773
4. Sveno 32.043
5. Tomek 32.558
6. Komarsnk 32.702
7. Pepi 32.987
8. Mjsystem 34.017
9. Wojzi 34.085
10. Wojtek Bogacz 36.016

Średni Czas:

1. Jogurt 33.445
2. Martinos 33.974
3. Pitbu77 34.599
4. Sveno 34.878
5. Tomek 35.791
6. Komarsnk 36.084
7. Pepi 1 36.717
8. Mjsystem 36.550
9. Wojzi 42.284
10. Wojtek Bogacz 43.513

Szczególnie chcielibyśmy podziękować Robertowi, dla którego nie stało już karta, a mimo wszystko przyjechał nam potowarzyszyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 10

Pomagamy

Motoryzacja w sieci

Certyfikat

Sondy

Jakim modelem Mitsubishi jeździsz?
 

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Logowanie