Zlot Mitsumaniaków za:

Wybierz skórkę:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości i 2 użytkownik 

Kliknij lubię to!
Oficjalny Klub Mitsubishi - Mitsumaniaki
Lancer Evolution RS w polskiej ofercie PDF Drukuj Email
piątek, 15 kwietnia 2011 20:51

W związku rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów rajdowym Mitsubishi Lancerem Evolution RS, ten model pojawił się ponownie w polskiej ofercie. Na bazie tego modelu kierowcy rajdowi mogą przygotować zarówno samochód w specyfikacji N4, jak i R4.

Zgodnie z nowymi przepisami FIA (Międzynarodowej Federacji Samochodowej) Lancer Evolution RS uzyskał homologację dla klasy R4, będącej ostrą konkurencją dla pojazdów w klasie S2000. Taki samochód testuje obecnie znany kierowca rajdowy Michał Kościuszko.

Mitsubishi Lancer Evolution RS w opcji F24 kosztuje 175 000 zł, co daje doskonałą bazę do budowy rajdówki R4, która będzie dwukrotnie tańsza od samochodu rajdowego klasy S2000.

 

Więcej…
 
L200 4x4 wybrany Pick-upem Roku 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez MITSUBISHI_WRC   
sobota, 09 kwietnia 2011 09:59

Głosami czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego "AUTO BILD Allrad" Mitsubishi L200 został wybrany Pick-upem Roku 2011 w kategorii samochodów importowanych. 

To już 12. zwycięstwo Mitsubishi L200 w konkursie organizowanym przez najlepiej sprzedający się europejski magazyn dotyczący samochodów typu SUV i terenowych.

 

Więcej…
 
Innowacyjny materiał w autach Mitsubishi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Firek   
piątek, 25 marca 2011 09:58

W materiałach pokrywających wewnętrzne powierzchnie w pojazdach zwykle stosowano materiały pochodzenia naftowego, takie jak włókna PET, ze względu na ich wytrzymałość i odporność na spalanie. W podstawę z włókien PET nowego pokrycia wpleciono teraz włókna bawełny, które są powszechnie wykorzystywanym materiałem naturalnym przyczyniającym się do obniżania emisji CO2 i ochrony zasobów ropy naftowej.

Więcej…
 
i-MiEV - pierwszy elektryczny samochód w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 marca 2011 09:54

Istniejąca od 1976 roku firma Biuro Rozwoju Krakowa, przekształcona w 1995r. na Biuro Rozwoju Krakowa S.A. realizująca m.in. duże projekty architektoniczne oraz plany i studia z zakresu planowania przestrzennego miast i gmin, będzie pierwszą firmą nie tylko w Krakowie, ale także w Małopolsce, która dysponować będzie samochodem charakteryzującym się zerową emisją dwutlenku węgla.

Więcej…
 
Dzień Ojca w Ojcowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
środa, 18 lipca 2012 02:18

Jaki jest idealny prezent na dzień Ojca? No oczywiście spot MM razem z dzieciakami. Najlepiej interregionalny. Właśnie taki zafundowaliśmy sobie na południu Polski. Całodniowa nasiadówa przy grillu z naszymi piękniejszymi połowami i potomkami.

 

W sumie pojawiło się nas (wliczając obecne, byłe i przyszłe żony, mężów, kochanki, kochanków i przyjaciół oraz dzieci) 32 osoby z Małopolski, Śląska i Świętokrzyskiego. I prawie pełen przekrój Miśków: Galanty, Carismy, Lancery, Colt, Space Runner, 3000 GT, a nawet 1 rower.

 

Zabawa trwała od 11 do około 18, biorąc pod uwagę, to że tatusiowie musieli zdążyć na wieczorne ćwierćfinały Euro.

 

Poniżej fotorelacja. Zdjęcia autorstwa Gugi de Lux i Wojtka Bogacza.

 

 
Otwarcie sezonu spotów PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
piątek, 06 kwietnia 2012 00:13
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 10

Pomagamy

Motoryzacja w sieci

Certyfikat

Sondy

Jakim modelem Mitsubishi jeździsz?
 

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Logowanie