Partnerzy

części do Mitsubishi w iParts.pl
Motoryzacja w sieci

Zlot Mitsumaniaków za:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości i 1 użytkownik 

Wybierz skórkę:

Kliknij lubię to!
Oficjalny Klub Mitsubishi - Mitsumaniaki
MitsuManiaki Assistance PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
czwartek, 15 września 2011 14:52

Drodzy Mitsumaniacy.

 Zapraszamy wszystkich Klubowiczów do włączenia się w realizację projektu MitsuManiaki Assistance.

Ideą MitsuManiaki Assistance jest pomoc innym MitsuManiakom w awaryjnych sytuacjach, które mogą każdego z nas spotkać w trasie, takich jak awaria samochodu, brak paliwa czy kolizja.

Więcej…
 
IX Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaki "WAWRZKOWIZNA 2011" - Reportaż PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
czwartek, 15 września 2011 14:45

IX Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaki „WAWRZKOWIZNA 2011”

Ostatnie dni Sierpnia to już tradycyjnie czas spotkań ludzi zrzeszonych w Klubie i na forum miłośników samochodów marki Mitsubishi - Mitsumaniaki. W tym roku  na ziemi łódzkiej, w okolicach Bełchatowa odbywał się IX Ogólnopolski Zlot tego klubu.

Do OSiR Wawrzkowizna przyjechało ponad 200 pojazdów Mitsubishi, ok 500 osób z całego kraju, spędziło weekend wśród fanów samochodów spod znaku trzech diamentów. Organizatorzy, którzy zarezerwowali dla uczestników zlotu 316 miejsc noclegowych oraz miejsce wyznaczone pod pole namiotowe, musieli się posiłkować miejscami noclegowymi poza ośrodkiem.

 

Więcej…
 
I PO ZLOCIE..... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
poniedziałek, 29 sierpnia 2011 00:00

 

 

W IMIENIU ZAŁOŻYCIELI KLUBU MITSUMANIAKI DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ORGANIZATOROM ZA ZORGANIZOWANIE IX OFICJALNEGO ZLOTU, MITSUMANIAKOM ZA OBECNOŚĆ I DOBRĄ ZABAWĘ, SPONSOROM ZA POMOC FINANSOWĄ I RZECZOWĄ, BEZ KTÓREJ ZLOT NIE MÓGŁBY MIEĆ TAKIEJ FORMY JAKĄ MIAŁ, MEDIOM ZA PROMOWANIE NASZEGO ZLOTU A TAKŻE OŚRODKOWI WAWRZKOWIZNA ZA UGOSZCZENIE I ZORGANIZOWANIE MIEJSCA, W KTÓRYM ZLOT MÓGŁ SIĘ ODBYĆ.

WKRÓTCE SZERSZA RELACJA Z IX OFICJALNEGO ZLOTU MITSUMANIAKÓW. NARAZIE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZE ZLOTU POD PODANYMI PONIŻEJ LINKAMI:

https://picasaweb.google.com/111684962058690213172/ZlotWawrzkowizna?authkey=Gv1sRgCJCt27Dxp6eHDg

https://picasaweb.google.com/100876588615006634704/ZlotMitsumaniakow2011?authkey=Gv1sRgCJ7EkIa0zeemFQ

http://www.akbi.pl/photos/index.php?twg_album=05_wydarzenia%2F20110826

Więcej…
 
Wrocławski nowy salon i serwis Mitsubishi Motors PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
niedziela, 14 sierpnia 2011 17:16

We Wrocławiu uruchomiono właśnie nowy autoryzowaną placówkę Mitsubishi Motors o nazwie Dom Samochodowy Germaz. Obszerny i dogodnie położony obiekt mieści zarówno salon samochodowy, jak i stację serwisową.

Nowoczesna stacja z salonem o powierzchni  586 m2 oraz z doskonale wyposażonym serwisem, powstał przy ul. Strzegomskiej 139 w zachodniej części Wrocławia, przy obwodnicy śródmiejskiej, zaledwie 5 minut od centrum miasta.

W nowym obiekcie klienci Mitsubishi będą mogli nie tylko kupić nowy lub używany samochód wraz z częściami zamiennymi i akcesoriami, ale także skorzystać z kompleksowej obsługi finansowej i ubezpieczeniowej, pełnego zakresu usług serwisowych oraz centrum likwidacji szkód, a także Stacji Kontroli Pojazdów. Klienci firmy Germaz mają do dyspozycji wygodny i przestronny parking.
Więcej…
 
220 km kilometrów bez ładowania– węgierski rekord Mitsubishi i-MiEV PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
niedziela, 24 lipca 2011 07:43

Ten wynik oznacza nie tylko pobicie rekordu przez Mitsubishi i-MiEV, które według danych fabrycznych w cyklu mieszanym oferuje 150 kilometrów zasięgu, ale również ustanowienie nowych, wyższych standardów w segmencie małych pojazdów elektrycznych. Rezultat ten dowodzi również wydajności napędów elektrycznych oraz ich codziennej funkcjonalności.

Więcej…
 
Outlander wśród najbardziej niezawodnych aut typu SUV i 4x4 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
piątek, 22 lipca 2011 18:53

Autorzy największego brytyjskiego badania, które przeprowadzono na podstawie informacji zebranych od 66 669 użytkowników samochodów, analizowali dane pojazdów w dwóch grupach wiekowych: w wieku do trzech lat i od czterech do ośmiu lat.

Pytania kwestionariusza dotyczyły awarii, usterek i innych problemów, które w okresie użytkowania samochodu spowodowały konieczność wizyty w punkcie serwisowym lub były przyczyną całkowitego unieruchomienia pojazdu.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 10

Pomagamy

Motoryzacja w sieci

Certyfikat

Sondy

Jakim modelem Mitsubishi jeździsz?
 

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Logowanie