Partnerzy

części do Mitsubishi w iParts.pl
Motoryzacja w sieci

Zlot Mitsumaniaków za:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Wybierz skórkę:

Kliknij lubię to!
Oficjalny Klub Mitsubishi - Mitsumaniaki
Nowa placówka Mitsubishi Motors w Katowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
czwartek, 02 sierpnia 2012 20:34

W Katowicach otwarto właśnie nową placówkę dealerską Mitsubishi Motors o nazwie Zięba MMCars. Stacja jest położona przy jednej z największych arterii Śląska - trasie Katowice–Mikołów. Nowy punkt dealerski, spełniający najnowsze standardy marki, oferuje pełną gamę samochodów spod znaku Trzech Diamentów i szeroki wachlarz usług serwisowych.

 

Więcej…
 
MITSUMANIAKI DZIECIOM SPEŁNIA MARZENIA! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 kwietnia 2012 10:21

Mitsubishi Montero/Pajero Evolution. Bardzo ciekawy concept drogowego Mitsubishi. Niestety jak to zwykle bywa zakończyło sie na concepcie, no i tym razem na wersji Dakar, która to świętowała triumfy zajmując chociażby pierwsze i drugie miejsce w 2005 roku.
Szczerze żałujemy, że nie doczekaliśmy się drogowej wersji...

Więcej…
 
Mitsumaniaki Szczecin - Grupa Zachodniopomorska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
sobota, 19 listopada 2011 08:58

 
Nowy Autoryzowany Dealer Mitsubishi Auto Krak PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
czwartek, 22 marca 2012 14:59

Jako kolejny punkt na mapie Polski pod sztandarem „trzech diamentów” z dużymi aspiracjami na sukces,  swoje w lutym 2012 otworzył krakowski dealer Pan Jan Wójcik, pod jakże regionalną nazwą „Auto Krak” J. Klientów małopolski i nie tylko, chce skusić nie tylko samochodami Mitsubishi kusząco lśniącymi satynową poświatą, sprawiającymi wrażenie większych i mocniejszych w ciepłym klimacie przestrzeni nowego salonu mieszczącego się przy ul. Jasnogórskiej 105 – jednej z głównych arterii Krakowa drodze Nr 94, ale również serwisem. Serwisem który kusi nie tylko swoją przestronnością i nowinkami technicznymi stanowiącymi jego wyposażenie, a przede wszystkim zapałem pracowników, którzy niestrudzenie pałają chęcią niesienia pomocy klientom.  Chcemy zdobyć Państwa zaufanie profesjonalizmem, rzetelnością, terminowością, czy transparentnością obsługi.   Pomocny w tym jakże trudnym zadaniu ma być uśmiech pracowników, i ekspres do kawy. Ta zaczarowana maszyna, w rękach naszego personelu potrafi wyczarować nie tylko aromatyczne espresso, ale także subtelne cafe latte, które na Państwa życzenie towarzyszyć będzie nam we wspólnie spędzonych chwilach.

 

Więcej…
 
Podkładki 3D pod tablice rejestracyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Akbi   
sobota, 11 lutego 2012 20:06

Miło mi poinformować, iż po dłuższym czasie, ponownie można dokonać zakupu klubowej ramki pod tablice rejestracyjne z trójwymiarowym wytłoczonym napisem "MitsuManiaki.com.

Serdecznie zapraszam do sklepiku klubowego. Ramki zakupisz w dziale "Mitsumaniaki.com - produkty Charytatywne" - 5zł z każdego kompletu ramek przekazywane jest na akcję MitsuManiaki Dzieciom!

 
MitsuManiaki i Szlachetna Paczka PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
środa, 07 grudnia 2011 00:59

Dziękujemy wszystkim MitsuManiakom, którzy włączyli się  do akcji przygotowywania paczek dla rodzin w potrzebie, w ramach organizowanej przez Stowarzyszenie WIOSNA ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Więcej informacji już wkrótce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 10

Pomagamy

Motoryzacja w sieci

Certyfikat

Sondy

Jakim modelem Mitsubishi jeździsz?
 

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Logowanie