Nowa placówka Mitsubishi Motors w Katowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
czwartek, 02 sierpnia 2012 20:34

W Katowicach otwarto właśnie nową placówkę dealerską Mitsubishi Motors o nazwie Zięba MMCars. Stacja jest położona przy jednej z największych arterii Śląska - trasie Katowice–Mikołów. Nowy punkt dealerski, spełniający najnowsze standardy marki, oferuje pełną gamę samochodów spod znaku Trzech Diamentów i szeroki wachlarz usług serwisowych.

 

Autoryzowany przedstawiciel marki Mitsubishi Motors w Katowicach - firma Zięba MM Cars  - może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym.
Nowo zbudowany obiekt spod znaku Trzech Diamentów przy ulicy Kościuszki 253 zajmuje ogromną powierzchnię 3500 metrów kwadratowych. Mieści on przestronny salon, serwis mechaniczny z 12 stanowiskami serwisowymi, nowoczesną lakiernię i blacharnię oraz 2 myjnie.  Serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy wyposażono w nowoczesne  urządzenia i systemy warsztatowe.
 
Salon, w którym wyeksponowano gamę modeli Mitsubishi, został usytuowany dogodnie dla klientów zainteresowanych zakupem pojazdu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się 2 komisy samochodów używanych. Położenie placówki zapewnia klientom łatwy dojazd oraz daje możliwość odbycia jazd testowych urozmaiconymi trasami.  
Przed salonem czeka na klientów gama samochodów testowych i obszerny parking na 20 miejsc a serwis dysponuje flotą pojazdów zastępczych.
 
Nowa stacja ma za zadanie zaspakajać  potrzeby Klienta zarówno w zakresie doboru samochodu nowego i używanego, jak i części zamiennych oraz bardzo szerokiej gamy usług posprzedażnych. W nowym obiekcie klienci Mitsubishi będą mogli nie tylko kupić nowy lub używany samochód wraz z częściami zamiennymi i akcesoriami, ale także skorzystać z kompleksowej obsługi finansowej i ubezpieczeniowej, pełnego zakresu usług serwisowych oraz centrum likwidacji szkód.
 
Salon Zięba MMCars (http://www.mitsubishi-katowice.pl) czynny jest w dni powszednie od 9:00 do 18:00, a w soboty od 9:00 do 14:00. Serwis przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku od 7.00 do 19.00 i w soboty od 9.00 do 14.00. 
 
Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzą obecnie 42 salony sprzedaży i 48 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób.
Poprawiony: czwartek, 02 sierpnia 2012 20:59