Bogactwo ofert na portalu samochodowym PGD.pl PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Schultz   
wtorek, 21 czerwca 2011 12:31

 

Bogaty, funkcjonalny i przejrzysty – to najważniejsze przymiotniki opisujące nowy portal samochodowy uruchomiony przez Polską Grupę Dealerów. Pod adresem www.pgd.pl zawsze znajdziemy i porównamy przynajmniej 500 ofert na nowe samochody (około 80 modeli 8 marek)  i ponad 200 aut używanych, zatem użycie przymiotnika bogaty jest jak najbardziej uzasadnione. Oczywiście także w odniesieniu do Mitsubishi, której to marki salony i serwisy PGD prowadzi w Bielsku-Białej, Katowicach i Warszawie.

Precyzyjny mechanizm wyszukiwania i przejrzysta prezentacja wyników umożliwia wręcz intuicyjną nawigację. Odwiedzające portal panie mogą mieć zastrzeżenia do ograniczonej bazy kolorów samochodów, ale badania naukowe dowodzą, że panom gama kilkunastu kolorów w zupełności wystarczy, a i sortowanie jest dzięki temu łatwiejsze.

Ważną częścią portalu jest panel umożliwiający precyzyjne zarezerwowanie terminu wizyty w wybranym serwisie, a nawet u wybranego doradcy technicznego. Przez portal można także zarezerwować samochód z wypożyczalni.

Na stronie nie brakuje również wszelkich informacji na temat  aktualnych promocji prowadzonych przez sieć salonów i serwisów Grupy PGD w całej Polsce.

Polska Grupa Dealerów, to największa firma w branży motoryzacyjnej na naszym rynku –oprócz autoryzacji Mitsubishi posiada również autoryzację marek: Ford, Fiat, Hyundai, Nissan, Suzuki i Seat. Jest też wyłącznym importerem Infiniti w Polsce.