Domingo o muerte! PDF Drukuj Email
Wpisany przez wojzi   
czwartek, 07 lipca 2011 22:34

W sobotę 18 czerwca w atmosferze powszechnego skandalu odbył się zlot krakowskich MitsuManiaków.

Spotkanie zostało zwołane przez radykalny odłam MM Kraków “Rodzina”.

Z głębokim ubolewaniem musimy stwierdzić, iż grupa ta – przejawiająca tendencje syjonistyczno-rewizjonistyczne – zagraża jedności naszej partii, poddając w wątpliwość zasadność jedynego słusznego terminu spotów w niedzielne wieczory i postulując sprowadzanie na nie kobiet i dzieci.

Całe szczęście na spotkaniu pojawił się – zajmujący się inwigilacją grup wywrotowych – TW Sveno, który z narażeniem życia i zdrowia sfilmował z ukrycia zachowanie obecnych niegodne prawdziwego Mitsumaniaka. Jak wynika z nieoficjalnych przecieków, po obejrzeniu poniższego filmu,

 

najwyższy zwierzchnik MM Kraków Adaho-Guevara oświadczył “Domingo o muerte!” – co w wolnym tłumaczeniu znaczy: Ja wam k...oledzy dam sobotę!!! – i pod rygorem wyrzucenia z klubu zobligował wszystkich do przestrzegania terminu niedzielnego, oraz innych zachowań służących społeczeństwu Trzech Diamentów, takich jak: palenie gum, kręcenie silników, podkręcanie audio na maxa i nocne wyścigi po Śródmieściu.

Materiały operacyjne podają, że na spotkaniu zjawiło się kilkunastu dorosłych i czworo dzieci, a także 10 samochodów marki Mitsubishi: 4 Galanty i po 2 Carismy, Colty i Lancery.

Z materiałów tych wynika też, że działalność wyżej wymienionej grupy jest dobrze zorganizowana, a jej przywódcy głęboko zakonspirowani – dwoje z nich przybyło na spotkanie na rowerach, w celu uniknięcia rozpoznania. Co więcej, jeden z nich w celu zmylenia służb porządkowych zamiast Mitsubishi jeździ Mazdą.

W swojej notatce służbowej z odbytego spotkania TW Sveno sugeruje, że ta separatystyczna grupa ma prawdopodobnie wsparcie w jednym z wrogich nam obozów – dopatrzył się on wśród zgromadzonych ekstremistów także Hondy – i ma w przyszłości tworzyć Piątą Kolumnę w naszym rejonie.

Poprawiony: piątek, 08 lipca 2011 17:58